Welkom Gast. Inloggen or Registreren

0 Antwoorden

Btw taallessen veranderd?

Vraag van: 753 keer bekeken Boekhouden

Mensen met wie ik zou kunnen samenwerken vertellen mij dat art. 196 sinds 1 januari 2014 niet meer zou gelden en dat ze cursisten aan wie ze taalles geven nu BTW moeten aanrekenen.

Dat zou dan dezelfde regeling zijn als voor advokaten ... klopt dat?

U begrijpt dat ik daar liever duidelijkheid over zou krijgen vooraleer ik start want voor de cursisten scheelt dat wel 21%.

Waar kan ik die krijgen?

Deze vraag beantwoorden