Welkom Gast. Inloggen or Registreren

1 Antwoorden

Bijberoep uitoefenen zonder activiteit in loondienst?

Vraag van: 798 keer bekeken Zelfstandig bijberoep

hallo,

ik ben zelfstandige in bijberoep en werk halftijds in hoofdberoep. ik heb horen vertellen dat het toch mogelijk zou zijn om te stoppen met werken en ten laste te zijn van je man. en toch nog in bijberoep een activiteit uit te oefenen, klopt dit?

1 Antwoorden



  1. Sabrina - Securex ondernemingsloket

    Beste Sandra,

    Indien u geen loontrekkende activiteit (meer) zou hebben, zou u als zelfstandige in hoofdberoep beschouwd worden. Als u gehuwd bent, kan u dan eventueel artikel 37 aanvragen, dit betekent dat u dan zelfstandige bent in hoofdberoep, maar vermindere sociale bijdrages betaalt (op voorwaarde dat uw inkomen ook beperkt is)

    Voor verdere informatie kan u onze brochure downloaden
    http://www.securex.be/nl/zelfstandige/brochures/statut-zelfstandige/

    of kom langs in onze kantoren
    http://www.securex.eu/seats.nsf/frmSeats?ReadForm&Lang=N

    Veel succes verder

    Vriendelijke groeten, Sabrina


Deze vraag beantwoorden