Welkom Gast. Inloggen or Registreren

1 Antwoorden

Bijberoep starten in combinatie met leercontract?

Vraag van: 1046 keer bekeken Zelfstandig bijberoep

Ik ben 19 jaar, en ben in mijn 1ste jaar op leercontract (via Syntra). Is er een mogelijkheid dat ik zelf al in bijberoep kan beginnen?  

1 Antwoorden



  1. Noƫlla - Securex Ondernemingsloket

    In principe gaat het een aansluiting als zelfstandige in hoofdberoep zijn.

    Onder bepaalde voorwaarden kan u, indien u als leercontract werken, een vermindering van de bijdragen aanvragen via het zogenaamde artikel 37.

    De voorwaarden om hiervoor in aanmerking te komen zijn de volgende:
    – u dient nog recht te hebben op kinderbijslag
    – u mag niet meer verdienen dan +/- 518,00 euro bruto per maand als leercontract
    – u dient jonger te zijn dan 25 jaar (vanaf de leeftijd van 25 jaar kan een toepassing van artikel 37 niet meer gevraagd worden)
    – U mag slecht beperkte inkomsten uit de zelfstandige activiteit te genieten.

    Mochten er nog vragen zijn dan bent u steeds welkom bij ons op kantoor voor een gratis adviesgesprek. Mijn collega’s kunnen u dan tevens de stappen uitleggen die u dient te ondernemen om te kunnen starten als zelfstandige.
    http://www.securex.eu/seats.nsf/vwGo-Start_nl


Deze vraag beantwoorden