Welkom Gast. Inloggen or Registreren

1 Antwoorden

1x per jaar opdracht uitvoeren zonder btw nummer?

Vraag van: 465 keer bekeken Boekhouden

Beste, ik zal ongeveer 1x per jaar een opdracht doen voor een zaak, hun totale kost is hiervoor ongeveer 1000 euro, max.

Dit zal eenmalig zijn, elk jaar. Dat weet ik nu al.

Ik wens ook totaal niet meer werk aan te nemen naast m'n fulltime job.

Moet ik hiervoor een btw nummer aanvragen en zelfstandig worden? Ik dacht dat je 1x per jaar een opdracht officieel mag uitvoeren, die geen btw heeft? En dat je toch een betaaldocument kan opstellen, uiteraard zonder btw want ik heb geen nummer?

Klopt dit?

1 Antwoorden



  1. Carbofisc

    eenmalig, is 1 keer.
    Eenmalig ieder jaar, is regelmatig

    artikel 4 BTW Wetboek : Belastingplichtige is eenieder die in de uitoefening van een economische activiteit geregeld en zelfstandig,…

    Rock Werchter is bv ook eenmalig… ieder jaar.

    Volgens mij moet je hiervoor een BTW-nummer aanvragen en zelfstandige worden.


Deze vraag beantwoorden