Welkom Gast. Inloggen or Registreren

3 Antwoorden

Zelfstandig bijberoep en deeltijds onderwijs?

Vraag van: 948 keer bekeken Zelfstandig bijberoep

Is het mogenlijk om mijn zoon in te schrijven als zelfstandige in bijberoep die deeltijds secundair onderwijs volgt? Iemand hier ervaring mee?

3 Antwoorden



  1. Kathleen De Buyzer - Xerius

    Bryan,

    Als uw zoon recht heeft op kinderbijslag en jonger is dan 25 jaar kan hij gebruik maken van de voordeelregel voor studenten (artikel 37).

    met vriendelijke groeten,

    Kathleen De Buyzer
    Startersconsulent
    Xerius



  2. bryanmoris

    Hallo,

    Ik bedoelde eigenlijk ik ben zelfstandige in bijberoep kan ik mijn zoon die deeltijds beroeps secundair onderwijs volgt dan bij mij in mijn zaak inschrijven hij moet voor dat hij 18 jaar is ergens tewerk gesteld zijn en ik zou dat bij mij willen doen omdat hij nogal handig is en wij goedkunnen samenwerken.

    Mvg,

    Bryan Moris



  3. Kathleen De Buyzer - Xerius

    Bryan,

    Een helper jonger dan 20 jaar kan niet aangesloten worden als zelfstandig helper. Wij verwijzen u graag door naar SD Worx voor informatie over een studentencontract of leercontract (telefoon SD Worx Startersservice 078 150 450)

    met vriendelijke groeten,

    Kathleen De Buyzer
    Startersconsulent
    Xerius


Deze vraag beantwoorden